Робочий візит першого заступника голови Новоукраїнської районної державної адміністрації

Дата: 28.08.2021 09:48

27 серпня 2021 року перший заступник голови адміністрації Новоукраїнського району Олександр Дубченко з керівником апарату Тетяною Тарасенко відвідали Ганнівську громаду, де відбулося знайомство з командою  сільської ради. Під час зустрічі обговорились питання соціально-економічного розвитку та загальний напрямок розвитку Ганнівської громади.

Також Олександр Дубченко відвідав комунальний заклад Ганнівський академічний  ліцей-центр позашкільної освіти Ганнівської сільської ради, де перевірив його готовність до початку нового навчального року .

Для розвитку громади головне співпраця з новоствореними  районними державними адміністраціями, тісна взаємодія дозволить уникати неправильних рішень, які б могли призвести до проблем.

Про це сказав Олександр Дубченко, перший заступник голови Новойкраїнської районної державної адміністрації, перебуваючи з робочою поїздкою у Ганнівській громаді.