Кропивницький консультаційний пункт розповів підліткам про шкоду алкоголю .

Дата: 05.08.2021 15:44

04 серпня 2021 року працівниками Консультаційного  пункту з питань цивільного захисту населення Кропивницького старостинського округу, проведена бесіда з підлітками на тему: «Про вплив куріння та алкоголю на здоров’я людини»

Проблема алкоголізму актуальна для багатьох українців. Наша країна незмінно залишається одним із лідерів світових рейтингів за рівнем вживання алкоголю. За даними ВООЗ за 2018 рік, один українець в середньому випиває 13,9 літра чистого спирту на рік. А в 2016 році Україна взагалі була на четвертому місці у світі за смертністю від алкоголю

Найгірше, що ця хвороба з кожним роком молодшає. Так, за даними дослідження дитячого фонду ЮНІСЕФ, Україна посідає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму. 87% українських школярів хоча б раз пили алкогольні напої, 26% – вживають їх кілька разів на місяць. Водночас лікарі шокують ще більше: виявляється, діти починають знайомство з алкоголем вже з 12-13 років, відтак майже всі 14-річні підлітки вже вживали спиртне. Тому про шкоду алкоголю потрібно розповідати з дитячого віку.