Купальний сезон у розпалі

Дата: 12.07.2021 08:19

9 липня 2021 на виконання Плану заходів, щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у літній період 2021 року  на території Ганнівської сільської ради,  ,  консультант консультаційного пункту з питань цивільного захисту Шамшур Анна, на чолі з відповідальним за роботу консультаційного пункту Партем Оленою, в Шишкинському старостинського округу провели бесіду з молоддю на тему:  «Безпека на воді» та «Безпека у місцях масового купання».

Консультант  зазначив, що на території Ганнівської сільської ради місця призначені для купання відсутні.

Безпечний відпочинок на воді- це не тільки вміння добре плавати, а й дотримуватися правил безпеки, контролювати свої сили, дотримуватися обережності і дисципліни та вміти правильно реагувати та надавати першу домедичну допомогу.

Дотримуйтесь простих правил вони   можуть зробити ваш відпочинок безпечним та  врятувати вам життя.