Про проведення заходів по відзначенню Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 04.06.2021 13:29

Про проведення заходів по

відзначенню Міжнародного

дня захисту дітей

В період з 24 травня на території  Ганнівської  територіальної  громади в закладах культури, бібліотеках та в закладах освіти  були заплановані та проведені заходи по відзначенню Міжнародного дня захисту дітей:

1.  Свято обдарованої дитини «Зорепад талантів» (на базі Кропивницького СБК – 1 червня).
    2. Свято духової музики «Ганнівські сурми», за участі здобувачів освіти Приютівської філії  КЗ «Ганнівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» (на базі Приютівського СБК – 29 травня).
    3. Відзначення преміями сільського голови, вручення  цінних подарунків від відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму переможцям обласних, Всеукраїнських конкурсів та олімпіад – 1 червня.
    4. Тематичні виставки присвячені Дню захисту дітей «Ми-діти твої Україно», - з 24 травня.
    5. Організація флешмобу «Активні діти - конкурентноспроможна громада».
    6. Створення виставок  декоративно-ужиткового мистецтва, виробів створених маленькими майстрами – жителями громади «Краса, створена дитячими руками», «Шедеври Ганнівських рукодільниць» та фотозон

«Ми -  народжені разом з Україною», «Україна - краса».

1. Проведення круглих столів, засідань клубів за інтересами на тему: «1 червня – День захисту дітей».

Також працівниками служби у справах дітей, разом з головою територіальної громади, фахівцем із соціальної роботи 30 травня  було відвідано сім'ї, в яких виховуються 11  дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також 6 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та мають відповідний статус.

Кожній дитині були вручені подарунки.