Останній дзвоник продзвенів в Ганнівській громаді

Дата: 31.05.2021 07:59

Останній дзвоник продзвенів в Ганнівській громаді.

Голова Ганнівської  сільської ради Гаразда Людмила Дмитрівна завітала на свято останнього звоника та привітала учнів, вчителів і  батьків  зі святом останнього дзвоника.

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, а для випускників  цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віремо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибока вдячність педагогам і батькам, які вкладають у своїх дітей і душу, і серце, і знання!