Надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Дата: 21.05.2021 14:14

В Україні триває пожежонебезпечний період. У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Шановні громадяни! Фахівці ДСНС закликають вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах: не випалюйте пожнивні залишки на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не кидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку, стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

У разі виявлення займань на полях та відкритих територія, негайно телефонуйте на номер екстреного виклику «101»!