Закон і підліток

Дата: 12.05.2021 08:18

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді, службою у справах дітей виконавчого комітету Ганнівської сільської ради, із залученням старшого інспектора ювенальної превенції  Ляшенко О.В., дільничного офіцера громади Дзензури С.Л. Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградськой області, 13.04.2021 року було організовано та проведено заходи в КЗ «Ганнівський академічний ліцей-центр позашкільної освіти» та Приютівської філії вказаного закладу, спрямованих на профілактику скоєння учнями правопорушень та злочинів.

Особливу увагу було звернуто на недопущення фактів проявів булінгу, розпиття   спиртних напоїв та тютюнопаління, дотримання своїх обов’язків учнями , як в освітніх закладах так і в громадських місцях.

Проведено комісійні перевірки за місцем проживання дітей в сімях, які перебувають на відповідних обліках служби у справах дітей та фахівця із соціальної роботи.

Прийняті відповідні міри реагування.