Тиждень безпеки життєдіяльності в громаді

Дата: 06.05.2021 15:35

28-29 квітня у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності згідно Плану, Ганнівським академічним ліцеєм  було проведено ряд заходів до Дня цивільного захисту та Всесвітнього дня охорони праці.

Одмим з таких заходів був виїзд Новоукраїнських рятувальників в освітній заклад Ганнівської сільської ради.

Та наочний показ новенького аварійно-рятувального автомобіля, який  рятувальники отримали відповідно  до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу обладнані складним гідравлічним та пневматичним інструментом для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Основною метою заходів було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.