Привітання з Великоднем

Дата: 02.05.2021 10:19

Шановні мешканці Ганнівської громади !

Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

У цей весняний день премудрості та ласки Господньої, ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми не самотні на цьому світі, бо з нами Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

Нехай же чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир. Хай святковий настрій, що дарує нам світле Воскресіння, осяє Ваше життя та подарує тепло близьким.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З найкращими побажаннями, голова громади Людмила Гаразда та виконавчий комітет Ганнівської сільської  об’єднаної територіальної громади.