Порадник "Перші кроки щодо організації цивільного захисту на базовому рівні місцевого самоврядування"

Дата: 13.04.2021 09:46

Порадник який може знадобитися у роботу!!!!

Порадник призначений для керівників та посадових осіб органів місцевого самоврядування, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту. Він містить алгоритм дій керівників (фахівців) територіальних громад щодо  першочергових рішень стосовно організації та здійснення заходів цивільного захисту на території громади, зразки типових та формалізованих документів з цих питань.

Порадник можна знайти на сайті Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту за посиланням: https://idundcz.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/3718.html