ОБЕРЕЖНО! ФЕЙК про лікування!

Дата: 22.03.2021 16:11

Разом з новиною про перший випадок коронавірусу в Україні,  під постами помітно побільшало   порад про те, як захистити себе від Covid-19.

Особи, котрі заробляють на продажах сумнівних засобів, що нібито вилікують вас від коронавірусної хвороби, на тлі пандемії маніпулюють Вами . Будь ласка, не піддавайтеся фейкам та маніпуляціям, яких вочевидь буде багато.

Від коронавірусу, як і від будь-якого іншого вірусу, НЕ захищають і, тим більше, НЕ лікують цибульно-часникові відвари та олії.

Засоби, дієвість яких не доведена жодними науковими дослідженнями, не просто відберуть ваші гроші. Вони небезпечні ще й тим, що створюють ілюзію захисту та відвертають увагу від справді важливих речей, які допомагають.

Ще раз про те, що допоможе захиститися від коронавірусу:

• Ретельно мийте руки. Водою з милом та щонайменше 20-30 секунд.
  • Користуйтеся антисептиком для рук. У розчині має бути 60%-80% спирту або 2% хлоргексидину. Антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук. Обробляйте руки щонайменше 30 секунд.
  • Не торкайтеся брудними руками очей, носа чи рота, уникайте тісного контакту з хворими людьми.
  • Провітрюйте та зволожуйте приміщення, дезінфікуйте поверхні.

Для того, щоби допомогти своєму організму дати відсіч будь-яким хворобам, завжди збалансовано харчуйтеся, пийте багато води, займайтеся спортом та спіть нормовано.

Якщо бачите спробу нав’язати вам фейковий засіб лікування — ігноруйте цю особу або блокуйте її в усіх доспупних соціальних мережах.

Чим більше людей знатимуть про правдиві способи захисту, тим скоріше ми подолаємо хворобу!!!!