Проведення щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020»

Дата: 08.02.2021 11:46

Проведення щорі чного Національного конкурсу

«Благодійна Україна - 2020»

Інформація щодо конкурсу

На початку листопада Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного  конкурсу «Благодійна Україна -  2020»

Мета конкурсу:

• підтримка волонтерського руху України, визначення українського волонтерства як унікального явища сьогодення;
  • сприяння розвитку благодійництва, як  національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва

Завдання конкурсу:

1. популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  2. відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  3. інформування суспільства  про кращі практики благодійної діяльності;
  4. популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок  для участі у національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020»  19 березня 2021 року.

Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (www.blagoukraine.org, https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodiynaUkraine).