З думкою про громаду

Дата: 17.11.2020 12:56

Відповідно до  наказу  Мінсоцполітики від 03.03.2020 року № 184  "Про надання об'єднаним територіальним громадам технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей" та у рамках проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", наша громада, на чолі з сільським головою Колісником Віталієм Миколайовичем, отримала меблі, які надаються виключно для організації роботи працівників структурних підрозділів із соціальної роботи, інших уповноважених  посадових осіб ОТГ, що надають адміністративні послуги соціального характеру в ОТГ. За викликом часу, якісні соціальні послуги мають бути наближені до громадян території - тож наших жителів чекають приємні зміни!