Захисник Кіровоградщини
09 жовтня 2020 року, за сприяння спонсорів (сільгоспвиробників Ганнівської ОТГ), в комунальному закладі «Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-центр позашкільної освіти» було проведено І (сільський) етап національно-патріотичного проєкту «Захисник Кіровоградщини». В змаганнях, які відбулися на високому рівні з піднесеним настроєм, взяли участь 3 команди Ганнівської ОТГ. Учасники долали смугу перешкод, перетягували канат, виконували силові вправи на поперечині, стріляли з гвинтівки. В підсумку переможці- команда КЗ «Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –ЦПО» (на фото). Відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму вдячний всім учасникам та організаторам за чудове спортивне свято, за патріотичне виховання молодого покоління нашої громади. Здоров’я всім, добробуту і миру.