Ми за чистоту і дбайливе ставлення до довкілля!

Дата: 19.09.2020 15:18

Ми за чистоту і дбайливе ставлення до довкілля!

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного  поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it, Ukraine»  спільно з міжнародним рухом «Lets Do It, World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – « Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day»

У 2020 році проведення Акції, в усіх регіонах України, відбулося 19 вересня 2020 року о 10.00 з дотриманням відповідних карантинних  норм та обмежень.

До цього заходу активно долучилися  працівники закладів освіти і закладів культури Ганнівської об’єднаної територіальної громади. Дотримуючись соціальної дистанції, вони здійснили групове очищення прилеглих до закладів територій. Оригінально організувавши дозвілля з друзями та родинами,  провели індивідуальні чистки. А під час відпочинку не обійшлося і без цифрового очищення. Так було видалено безліч зайвої інформації зі своїх гаджетів і зекономлено величезну кількість енергії. Вторинну сировину здано на переробку.

Тож, беріть приклад, долучайтесь до нас. Давайте разом подбаємо про чистоту нашої планети!

Наталія Грязнова,

начальник відділу ОМСКТ