Вітаємо зі святом!

Дата: 18.06.2020 14:26

Сьогодні відзначають своє професійне свято мужні і відважні  - дільничні офіцери поліції! Щирими словами хочемо привітати зі святом нашого дільничного офіцера громади Дзензуру Станіслава Леонідовича! Покладена на Вас місія - складна і відповідальна, але приємно відзначити, що Ви виконуєте свої службові обов'язки сумлінно і на високому фаховому рівні.

Від вашого професіоналізму, оперативності, вміння спілкуватися з населенням залежить, у першу чергу, рівень довіри громадян до працівників поліції та громадський спокій у громаді!

Бажаємо Вам, Станіславе Леонідовичу та всім дільничним інспекторам поліції, міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного спокою і миру. Нехай професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками вашої нелегкої справи, а Господь Бог оберігає вас у повсякденному житті!