Скринька здоров'я

Дата: 10.06.2020 11:03

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U LEAD з Європою» реалізує Проєкт  «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID - 19».  Програмою були закуплені засоби індивідуального захисту для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS CoV – 2.

У рамках даного Проєкту та  з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та захисту населення в умовах надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS CoV – 2 наша громада отримала таку благодійну скриньку здоров’я, до якої входять засоби індивідуального захисту та дезінфекції, які були передані у заклади охорони здоров’я підвідомчої території.

Від імені всієї громади хочемо щиросердно подякувати Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» за надану благодійну пожертву!