Привітання з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 15:23

Дорогі ветерани!

Дорогі захисники Української держави!

Шановні жителі Ганнівської громади!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення для  того, аби вшанувати подвиг Українського народу, увічнити пам’ять про загиблих.
      9 травня ми святкуємо День Перемоги усього  світу над гітлерівською коаліцією, над нацизмом та фашизмом.
     Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні своє життя, чия юність та молодість були перервані та покладені на вівтар Перемоги. Ми пам'ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, а сьогодні особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя.
    Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував  Україну, героям, які продовжують захищати нас сьогодні!

Нехай незгасне світло тодішньої Перемоги додає нам віри у мир та щасливе майбутнє сьогодні. Щира вдячність сердець і пам’ять про величний подвиг захисників житиме вічно!

Дозвольте побажати всім захисникам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту та благополуччя кожній родині!

Слава Україні!

Героям Слава!