Поліцейський офіцер громади попереджає!

Дата: 06.04.2020 14:22

По населених пунктах Ганнівської  ОТГ курсує поліцейський офіцер громади,  Станіслав Дзензура, який через використання автомобільного гучномовного пристрою  звертається до громадян щодо дотримання населенням підвідомчої території запроваджених карантинних обмежень. Поліцейський закликає людей по можливості залишатися вдома, не виходити без потреби на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватись відстані один від одного не менше двох метрів, у разі нагальної потреби відвідувати громадські місця тільки з використанням засобів індивідуального захисту – масок, рукавичок та антисептиків.

Поліцейський разом з начальником служби у справах дітей Олегом Нікітченком  здійснюють профілактичні та роз’яснювальні заходи на території ОТГ згідно з Постановою КМУ № 211 від 10 березня 2020 року (зі змінами Постанова КМУ № 255 від 02 квітня 2020  року).  Жителі громади попереджені про те, що у разі виявлення порушень  будуть вжиті заходи реагування згідно із чинним законодавством.

Окрема робота проводиться з особами, які знаходяться на самоізоляції.

Крім того  Станіслав Леонідович створив у мобільному додатку Viber групу "Ганнівська ОТГ", через яку постійно інформує населення громади про  чинне законодавство та зміни в ньому.