З турботою про громадян

Дата: 27.03.2020 14:58

Сьогодні 27 березня 2020 року виконавчим комітетом Ганнівської сільської ради на чолі з сільським головою Віталієм Колісником та за активної  участі поліцейського офіцера громади лейтенанта Станіслава Дзензури, фахівця із соціальної роботи Тетяни Коробчук та в.о. старости Шишкинського старостинського округу Михайла Деремука  було надано житловий будинок для проживання безхатченку Шендарьову Віктору Петровичу. Даний громадянин більше 10 років не проживав на території сільської ради. Перед поселенням Шендарьов був оглянутий лікарем Ганнівської ЛА ЗПСМ Анатолієм Адаменком.  Також Віктор Петрович від виконавчого комітету отримав набір продуктів першої необхідності: цукор, олію, крупи, хліб, масло, чай та інші продукти.