З турботою про своє село, свою громаду

Дата: 03.03.2020 10:03

Сучасна людина, яка живе в умовах інформаційного суспільства, повинна вміти не тільки читати, писати, говорити, але швидко та вільно орієнтуватися у потоці інформації.  На крок ближче до комп’ютерної грамотності та Інтернет – простору стали жителі Шишкинського старостинського округу. І стало це можливим завдяки сприяння та фінансової підтримки родини Жученків Владислава Володимировича та Олександри Анатоліївни (ПП «Україна») – вони придбали для Шишкинської сільської бібліотеки три новенькі ноутбуки. Бібліотекар Ганна Юріївна Шамшур дуже вдячна за подарунок, адже тепер можна задовольнити найрізноманітніші запити користувачів на інформацію, в тому числі і на ту, що відсутня в бібліотеці.

Ще раз хочемо подякувати родині Жученків та побажати їм достатку, процвітання, міцного здоров’я та добробуту.