Семінар - практикум

Дата: 02.03.2020 14:49

З метою розширення творчого досвіду, підвищення професійного рівня та поповнення репертуарів новими матеріалами, згідно плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської ради,       26 лютого 2020 року на базі Ганнівського сільського будинку культури, відбувся семінар-практикум керівників клубних закладів Ганнівської ОТГ «Стан та перспективи розвитку вокально-хорового жанру в Ганнівській ОТГ». Захід, в роботі якого взяли участь клубні працівники підвідомчої території, відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської ради Грязнова Наталія Олександрівна, яка проаналізувала, в формі презентації, розвиток вокально-хорового мистецтва в Ганнівській ОТГ. З учасниками семінару досвідом роботи поділилися: директор Ганнівського СБК - Карман Євген Сергійович та директор Шишкинського СБК- Партем Олена Василівна. Найбільше запам’яталася учасникам практична частина семінару, де майстер-клас, на базі вокального колективу «Калинонька», продемонстрував його керівник - Євген Карман. Всі учасники семінару мали нагоду ознайомитись з партитурами вокального колективу, теорією та методикою розучування нового репертуару, а також  взяти участь у практичних заняттях. Семінар-практикум відбувся на високопрофесійному організаційному рівні, представлений концертно-практичний матеріал дуже добре сприймався учасниками. Привернула увагу учасників семінару підготовлена виставка методичної літератури «Любіть і вивчайте велике мистецтво музики», зацікавили також працівників клубних закладів, розроблені відділом освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської ОТГ, буклети на теми: «Все для сучасного керівника вокально-хорового колективу», «Книга «рецептів» проведення вдалого заходу», «Документація клубного закладу та вимоги до її оформлення». Підводячи підсумки семінару-практикуму, Наталія Грязнова відмітила, що подібні навчально-пізнавальні зустрічі розширюють і збагачують репертуарні напрацювання вокальних колективів, підвищують їх виконавсько-технічну майстерність і роблять особливий внесок у загальну пісенну культуру нашого краю.

Щиро дякуємо учасникам аматорських вокальних ансамблів:Лідії Луговській, Світлані Карман, Марині Корнюші, Катерині Маргарид, Оксані Коробці, Євгенії Сироті, Марії Іщенко, Ларисі Пуляк, Тетяні Гардась, Олені Ватаман, Вікторії та Олені Самойленко  за  участь у заході та подаровані хвилини гарного настрою.

Тамара Голуб, діловод відділу ОМСКТ Ганнівської сільської ради