ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 11.03.2020 10:52

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГАННІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Ганнівська сільська рада керуючись ст.12, 96 Земельного Кодексу України, враховуючи «Програму охорони навколишнього природного середовища Ганнівської сільської ради на 2019 – 2020 роки» повідомляємо про ВАШ обов’язок проводити благоустрій двору та території, яка прилягає з боку вулиці до домоволодіння.

На підставі вищевикладеного просимо ВАС до 15 квітня 2020 року привести прилеглу територію до домоволодіння в належний стан.

Нагадуємо, що до порушників правил благоустрою території села будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу.

Дякуємо всім, хто вже розпочав прибирання та саночистку територій, з повагою виконавчий комітет Ганнівької сільської ради.