Проєкт "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 30.01.2020 09:01

На Кіровоградщині презентували проект «Поліцейський офіцер громади» новоствореним ОТГ

Захід відбувся за участі заступника голови облдержадміністрації Максима Калініна, керівника обласного главку поліції Романа Козьякова, його заступника Олексія Ніколаєва, начальника управління патрульної поліції Антона Цюцюри, а також керівництва управління превентивної діяльності ГУНП, управління поліції охорони та голів об’єднаних територіальних громад.
«На сьогодні 11 ОТГ вже долучилися до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», їх території обслуговують 17 правоохоронців. Ми продовжуємо поглиблювати співпрацю з населенням, адже зацікавленні у тому, щоб кожна громада мала свого дільничного, який працюватиме і житиме на її території. Тож запрошуємо вас брати участь у проекті», - зазначив очільник обласної поліції, звертаючись до присутніх.