Тісна співпраця

Дата: 27.01.2020 11:11

23 січня 2020 року на території поліцейської станції Ганнівської ОТГ  відбулася зустріч учнів  початкових класів КЗ "Ганнівська ЗШ  І-ІІІ ст.- ЦПО " з дільничним офіцером поліції Станіславом Дзензурою, начальником служби у справах дітей Олегом Нікітченком та фахівцем з соціальної роботи Тетяною Коробчук. Під час зустрічі зі здобувачами освіти Станіслав Леонідович провів екскурсію по станції, ознайомив з кабінетом. Але найбільше захоплення викликав у дітей службовий автомобіль, в якому кожен охочий мав змогу посидіти та  уявити себе на місці поліцейського. Олег Миколайович та Тетяна Дмитрівна провели бесіду з учнями стосовно безпечного поводження з вогнем та про правила поводження під час пожежі, про правила поводження з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, провила поводження біля водойм взимку. Обговорили з дітьми правила поводження під час надзвичайних ситуацій  та як правильно і швидко реагувати.