Дата: 20.11.2019 15:43

День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій : Помаранчевої революції (2004р.) та Революції гідності (2013р.).

Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  українців, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.