Громадські слухання

Дата: 24.02.2019 09:50

22 лютого 2019 року в приміщенні  Ганнівського сільського будинку культури відбулися громадські слухання.

Сільський голова Колісник Віталій Миколайович звітував перед громадськістю про роботу виконавчого комітету Ганнівської сільської ради за 2018 рік. Звітували про свою роботу і виконуючі обов'язки старост Григорівського старостинського округу, Кобик Наталія Василівна та Шишкинського старостинського округу, Деремук Михайло Васильович.

Прослухавши звіт очільника ОТГ, мешканці громади задавали актуальні питання. Піднімалися питання стосовно забезпечення медичного обслуговування населення підвідомчої території, благоустрою населених пунктів, проведення суботників для утримання в належному стані кладовищ та інші питання.