Засідання круглого столу

Дата: 11.01.2019 16:25

11 січня 2019 року в Ганнівській громаді Кіровоградським Центром розвитку місцевого самоврядування,що створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", було проведено засідання у форматі "круглого столу" на тему: «Дослідження державних інвестицій для місцевого економічного розвитку». Модераторами заходу виступили Олег Яременко – директор Кіровоградського ЦРМС та радник з місцевих фінансів Олена Савченко. В рамках проведення заходу радником з питань регіонального розвитку Кіровоградського ЦРМС Денисом Абрамовим спільно з представником Київського міжнародного інституту соціології Світланою Гаглоєвою було проведено опитування(анкетування) щодо інвестицій для місцевого розвитку, яке проводиться Програмою «U-LEAD з Європою». За результатами проведеного дослідження буде зібрана інформація про пріоритети інвестицій в місцеву інфраструктуру, стан розвитку приватного сектору в громадах, а також про заходи, що приймаються громадами для створення сприятливих умов для місцевого розвитку. Результати дослідження стануть основою узагальненого звіту, який, як очікується, буде завершено у травні 2019 року. Важливо, що результати опитування будуть слугувати джерелом інформації для Програми «U-LEAD з Європою» у її подальшій діяльності для формування пропозицій щодо підтримки громад.