Засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області

Дата: 05.12.2018 09:11

з грудня 2018 року в залі обласної філармонії відбулося засідання Ради регіонального розвитку області.

На засіданні були присутні і представники нашої громади: сільський голова Віталій Колісник, в.о. старости Григорівського  старостинського округу Наталія Кобик та в.о. старости  Шишкинського старостинського округу Михайло Деремук.  До порядку денного були включені питання про підсумки економічного і соціального розвитку за 2014 - 2018 роки, стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку області у 2019- 2021 роках.