Центр зайнятості

Дата: 07.07.2018 12:30

Фахівці Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості постійно співпрацюють з об’єднаними територіальними громадами.

На початку липня 2018 року відбувся виїзний захід на території Ганнівської ОТГ за участю начальника відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Володимира Бокало та провідного фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії Ганни Карбівничої.                                                          Окрім цього, говорили про можливості організації громадських та робіт тимчасового характеру, а також про електронну чергу для шукачів роботи та можливості резервування часу у фахівців Новоукраїнської районної філії для отримання необхідних послуг.
       Учасники зустрічі домовилися про підбір персоналу на вакантні посади в ОТГ, а також визначили основні напрямки подальшої співпраці.Також, під час виїзної акції дізналися про послуги служби зайнятості місцеві жителі. Фахівці Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проконсультували близько 20 осіб та спілкувалися із роботодавцями ОТГ.                   Володимир Бокало зауважив, що вирішення питань зайнятості громадян неможливо без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.