Навчання посадових осіб

Дата: 28.06.2018 10:17

15 червня проводилось навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів, членів виконкому Ганнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Новоукраїнського району.

Питання, що розглядались під час навчання стосувались діяльності органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад у нових умовах. Про особливості формування та виконання бюджету ОТГ розповіла Екштейн Людмила Станіславівна, заступник начальника бюджетного управління – начальник відділу департаменту фінансів облдержадміністрації, експерт з питань децентралізації, тренер проекту за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні (програма МАТРА). З питаннями щодо утворення та функціонування навчально-виховних комплексів на базі існуючих загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів перед слухачами виступила Єременко Тетяна Олександрівна, головний спеціаліст управління освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Особливості планування розвитку громади (стратегічні плани, плани соціально-економічного розвитку) презентував Жовтило Леонід Борисович, консультант з питань місцевого економічного розвитку проекту «Пульс» Асоціації міст України. Інформацію щодо практик сільського розвитку, сімейних ферм та кооперацій слухачам надала Бурага Тетяна Вікторівна, начальник відділу департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Про управління землями об’єднаних територіальних громад розповів Короговський Михайло Петрович, начальник відділу головного управління Держгеокадастру у області.

Фото без опису   Фото без опису    Фото без описуФото без опису   Фото без опису