Здоров'я населення

Дата: 05.04.2018 20:41

Третього квітня поточного року нашу об'єднану територіальну громаду з робочим візитом відвідали -  Коваленко Сергій Петрович, перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Самойленко Віктор Володимирович, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації, Куртичан Віктор Петрович, перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації та Савенко Валерій Анатолійович, голова Новоукраїнської районної ради.    Під час зустрічі посадовців з сільським головою Колісником Віталієм Миколайовичем були обговорені  питання збалансованості видатків бюджету громади, ремонт доріг, використання субвенції із Державного бюджету на інфраструктурні проекти в ОТГ, виконання заходів у рамках медичної реформи. Одним із таких заходів є побудова в селі Ганнівка амбулаторії загальної практики сімейної медицини.