Про повідомлення RASSF

Дата: 14.12.2021 13:42

Про повідомлення RASSF

Відповідно повідомлення першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області № ПОВ-02/272 від 10 грудня 2021 року та листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06 грудня 2021 року                       № 11.1.1-5/12753 щодо інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASSF) від                                        21  червня  2021 року № 2021.3230-fup 4 стосовно несанкціонованого використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю              ( виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL LTD, Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty, Nort sur Erdre) до України.

Новоукраїнський  відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі відділ) попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезгаданої продукції на території району. При виявлені даного продукту в обігу терміново повідомляти відділ за тел.: (098) 392-66-30, або на електронну адресу: е-mail: 17.dpss.kr@ukr.net