УВАГА КОНКУРС!!!

Дата: 10.09.2021 10:40

Оголошується конкурс на посаду юриста Ганнівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України;

•  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю правознавство;

•  досвід роботи за спеціальністю або в органах місцевого самоврядування, державної влади не менше 2 років.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

• заяву про участь в конкурсі.

• заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

• фотокартку розміром 4 х 6 см;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

• декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Центральна, 2, с. Ганнівка Новоукраїнський район Кіровоградська область.