ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕБЕ!

Дата: 25.05.2021 09:47

Новоукраїнський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом серед юнаків призовного віку, які мають освіту не нижче базової середньої, військовозобов’язаних та жінок, які не мають військових звань офіцерського складу, які за станом здоров’я, результатами професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовки придатні до військової служби, віком від 18 до 55 років.

Грошове забезпечення військовослужбовцям  виплачується згідно з займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби. З 1 січня 2021 року грошове забезпечення солдата-контрактника першого року служби в Повітряних, Військово-Морських силах та Сухопутних військах складає  від 10 200 грн., а в ССО, ДШВ та морській піхоті від 12 000 грн.  При укладені першого контракту виплачується одноразова грошова  допомога в розмірі від 18000 до 20000 грн.

Час перебування на військовій службі зараховується до загального і безперервного трудового стажу, стажу роботи за спеціальністю та стажу державної служби.  За військовослужбов-цями контрактної служби, які до підписання контракту офіційно працювали на підприємствах, організаціях, установах незалежно від форми власності зберігається робоче місце і щомісячно виплачується середня заробітна плата!

Військовослужбовці мають право на безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військових медичних закладах Міністерства оборони України; мають право на повне речове забезпечення, за наявності надається житло, виплачується компенсація за піднайом житла.

1. При укладанні контракту в нашому РТЦК та СП  ми формуємо Вашу особову справу військовослужбовця за контрактом, сприяємо в проходженні медичної комісії, максимально компенсуємо всі  витрати.
  2. Фахівці Новоукраїнського  РТЦК та СП  постійно і особисто надають правову, дорадчу та консультаційну допомогу від моменту підписання контракту, включаючи проходження контрактної служби;
  3. Якщо Вам, з тих чи інших причин, відмовили в укладанні контракту у РТЦК та СП  за Вашим місцем проживання, радимо звернутися до нас. Ми зробимо все, щоб вирішити Вашу проблему у найкоротші терміни.

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Соборна 78 або за телефоном (05251) 5-01-94.