A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Про скликання 5 березня 2021 року позачергової сесії сільської ради

Дата: 24.02.2021 21:41
Кількість переглядів: 281

Порядок денний

позачергової сесії Ганнівської сільської ради

05.03.2021 р.

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для ведення городництва гр. Повниці Марині Володимирівні. (доповідає Почапська Є.Я. - начальник земельного відділу Ганнівської сільської ради)
 2. Про організацію харчування та розмір батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Ганнівської сільської ради. (доповідає Грязнова Н.О. - начальник відділу освіти та культури Ганнівської сільської ради)
 3. Про пониження ступеня філій комунального закладу «Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Григорівська загальноосвітня школа» та «Шишкинська загальноосвітня школа»   ( Або « Про проведення оптимізації філій»). (доповідає Грязнова Н.О. - начальник відділу освіти та культури Ганнівської сільської ради)
 4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії від 16 лютого 2021 року «Про внесення змін до рішення першої сесії сільської ради №11 (та його  подальшими змінами)  «Про утворення виконавчого комітету Ганнівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (доповідає Гаразда Л.Д. – сільський голова Ганнівської сільської ради).
 5. Про внесення змін до рішення сесії Приютівської сільської ради №675 віл 14.07.2020 року «Про створення громадських пасовищ  на території Приютівської сільської ради» (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянину Стрельченко Максиму Юрійовичу (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність громадянці Куриленко Надії Василівні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 8. Про внесення змін до рішення сесії Приютівської сільської ради від 13.04.2020 року №653 (про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення  особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Кінші Катерині Миколаївні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Івановій Наталії Олександрівні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Грабаренко Тетяні Олександрівні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 11. Про внесення змін до рішення сесії Приютівської сільської ради № 734 від 15.10.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «Віра»  для товарного сільськогосподарського виробництва у розмірі земельної частки паю» (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Криворучко Карині Петрівні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Криворучко Анні Миколаївні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого СГ громадянці Криворучко Тетяні Миколаївні. (доповідає Одарченко З.В. - землевпорядник Приютівського старостинського округу)
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для ведення індивідуального садівництва та для ведення особистого селянського господарства громадянину Коробчук Руслану Володимировичу. (доповідає Заніздра С.Г.- землевпорядник Шишкинського старостинського округу).
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Микитенко Валентині Валеріївні (доповідає Почапська Є.Я. – начальник земельного відділу Ганнівської сільської ради)
 17. Про розгляд заяви громадянки Помазан Ірини Володимирівни. (доповідає Почапська Є.Я. – начальник земельного відділу Ганнівської сільської ради)
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва Харченко Івану Миколайовичу  (0,12га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Харченко Володимиру Івановичу (2 га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва Харченко Володимиру Івановичу (0,12га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва Сахно Сергію Сергійовичу (0,12га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва Сахно Сегрію Пилиповичу (0,12га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва Сахно Інни Валентинівни (0,12га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва Назаренко Олени Анатоліївни (0,12га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  Манукян  Огсену Овіковичу   (2 га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  Кашпар Гегануш Овіковні   (2 га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  Манукян Анастасії Анатоліївні  (2 га) (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 28. Про відміну рішення Ганнівської сільської ради від 14.03.2019 року №415 «Про надання дозволу Ватаман О.С.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення  особистого селянського господарства» (доповідає Позняков В.С. – староста Григорівського старостинського округу)
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства громадянину  Слісаренку Олександру  Васильовичу (доповідає Сокол О.О. – землевпорядник Кропивницького старостинського округу)
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства громадянину  Нароженко Лідії Анатоліївни. (доповідає Сокол О.О. – землевпорядник Кропивницького старостинського округу)
 31.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мазуру Костянтину Володимировичу. (доповідає Сокол О.О. – землевпорядник Кропивницького старостинського округу)
 32. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність гр.Лубенець Ользі Григорівні. (доповідає Сокол О.О. – землевпорядник Кропивницького старостинського округу)
 33. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність  гр. Репенко Ганні Петрівні. (доповідає Сокол О.О. – землевпорядник Кропивницького старостинського округу)
 34. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок   у власність  гр. Репенку Василю Петровичу  (доповідає Сокол О.О. – землевпорядник Кропивницького старостинського округу)
 35. Інші.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь