A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Про скликання 5 сесії сільської ради

Дата: 06.02.2021 17:18
Кількість переглядів: 251

 

Перелік питань на пленарне засідання Ганнівської сільської ради, що відбудеться 16 лютого 2021 року о 12.00 годині дня у приміщенні Ганнівського СБК

 1. Про передачу закладів освіти та культури  до комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти і культури» відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області, що перебувають на території Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.
 2. Про вирішення питання щодо власності КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня» та вступ у права засновника
 3. Про скасування рішення сесії сільської ради №111 від 25 січня  2021 року «Про прийняття КНП «Новоукраїнська районна  лікарня» Новоукраїнської районної ради».
 4.  Про   утворення інвентаризаційної комісії та проведення  річної інвентаризації  активів і зобов’язань  станом на 31 грудня 2020 р.  Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.
 5. Про затвердження звіту виконання бюджету Приютівської сільської ради за 2020 рік.
 6. Про затвердження звіту виконання бюджету Кропивницької сільської ради за 2020 рік.
 7.  Про затвердження звіту виконання бюджету Ганнівської сільської ради за 2020 рік.
 8. Про затвердження Програми соціального захисту населення Ганнівської сільської ради «Турбота» на 2021-2022 роки.
 9. Про реорганізацію комунальних підприємств Приютівської та Кропивницької сільських рад.
 10.     Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовані у 2021 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування інфраструктури Ганнівської об’єднаної територіальної громади.
 11. Про план роботи Ганнівської сільської ради на 2021 рік.
 12. Про виготовлення печаток та штампів виконавчого комітету Ганнівської сільської ради
 13. Про пониження ступеня філій
 14. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які будуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Ганнівської  сільської  ради.
 15. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.
 16.  Про покладання обов’язків з проведення державної реєстрації актів цивільного стану  та   вчинення нотаріальних дій по Ганнівській сільській раді.
 17. Про внесення змін до рішення першої сесії сільської ради №11 «Про утворення виконавчого комітету Ганнівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Красовському Юрію Миколайовичу. (доповідає землевпорядник Ганнівської сільської ради Почапська Є.Я.)
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.  Довженку Богдану Станіславовичу. (доповідає землевпорядник Ганнівської сільської ради Почапська Є.Я.)
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для ведення  городництва  гр. Повниці Марині Володимирівні. (доповідає землевпорядник Ганнівської сільської ради Почапська Є.Я.)
 21. Про встановлення відсотка орендної плати за землі комунальної власності Ганнівської ТГ (доповідає землевпорядник Ганнівської сільської ради Почапська Є.Я.)
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іщенку Сергію Васильовичу. (доповідає землевпорядник Шишкинського старостинського округу Заніздра С.Д.)
 23.  Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність  гр. Іващенко Любові Іванівні. (доповідає землевпорядник Приютівського старостинського округу Одарченко З.В.)
 24. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність гр. Кінші Тетяні Анатоліївні. (доповідає землевпорядник Приютівського старостинського округу Одарченко З.В.)
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  Іващенко Володимиру Васильовичу. (доповідає землевпорядник Приютівського старостинського округу Одарченко З.В.)
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище. (доповідає землевпорядник Приютівського старостинського округу Одарченко З.В.)
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище). (доповідає землевпорядник Приютівського старостинського округу Одарченко З.В.)
 28. Про внесення змін до додатку рішення сесії сільської ради від 25.05.2010 року №332 «Про впорядкування нумерації будинків сіл Приют, В’юнки, Куликова Балка». (доповідає землевпорядник Приютівського старостинського округу Одарченко З.В.)
 29. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Бороденку Віталію Васильовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 30. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність гр. Озерянській Зінаїді Антонівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 31. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність гр. Орябко Тетяні Миколаївні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 32. Про  затвердження  проекту землеустрою  та  передачу земельної ділянки у власність гр.  Аззі Івану Миколайовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 33. Про  затвердження  проекту землеустрою  та  передачу земельних ділянок у власність гр. Якубенку Григорію Миколайовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 34. Про  затвердження  проекту землеустрою  та  передачу земельних ділянок у власність гр. Якубенко Ользі Петрівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 35. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність гр. Знаговану Борису Георгійовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 36. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  у власність гр. Гавриленку Олександру Леонтійовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 37. Про затвердження  проекту землеустрою та передачу земельних  ділянок  у власність гр. Синенькому Віталію Леонідовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 38. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Шумейко Каріні Костянтинівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 39. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 18,2383 га для рибогосподарських потреб  Кропивницького старостинського округу №4  Новоукраїнського району Кіровоградської області. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду   терміном  на 30 років  для ведення городництва  гр. Чупріну  Валентину Борисовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду   терміном  на 10 років  для ведення городництва гр. Меланічу Сергію Валентиновичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 42. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020року № 34 «Про сільський бюджет на 2021 рік» (код бюджету 11506000000). (доповідає сільський голова Гаразда Л.Д.)
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  громадянину  Лелику Станіславу Анатолійовичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства громадянину  Меланіч Завастії Федорівні (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва  Заїць Наталії Володимирівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  Заїць Наталії Володимирівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва  Заїць Ларисі Василівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  Заїць Ларисі Василівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для  ведення особистого селянського господарства  громадянину Зайцю Івану Івановичу. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для  ведення особистого селянського господарства  громадянці Заїць Анастасії Іванівні. (доповідає землевпорядник Кропивницького старостинського округу Сокол О.О.)
 51. Інші.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь