A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ганнівська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Про скликання 4 сесії сільської ради

Дата: 22.01.2021 18:36
Кількість переглядів: 198

Перелік питань на 4 сесію, яка відбудеться 25.01.2021 року

1.    81.  Про утворення комунальної установи «Центр фінансово-господарського  обслуговування закладів освіти і культури» відділу освіти, культури, молоді та спорту , культури і туризму Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.
2.    82. Про припинення Кропивницького закладу початкової-базової середньої освіти та  Приютівського закладу початкової-базової  середньої освіти шляхом приєднання до комунального закладу «Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» Ганнівської сільської ради.
3.    83. Про затвердження Положення  про відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Ганнівської сільської  ради Новоукраїнського району  Кіровоградської області у новій редакції.
4.    84. Про внесення змін до рішення №34 від 23.12.2020 року третьої  сесії Ганнівської сільської ради  «Про сільський бюджет Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області на 2021 рік».
5.    85. Про внесення змін до рішення №31 другої сесії Ганнівської сільської ради  «Про внесення змін до рішення першої сесії сільської ради №11 «Про утворення виконавчого комітету Ганнівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»».
6.    86. Про внесення змін до рішення №73 третьої сесії Ганнівської сільської ради від 23 грудня 2020 року «Про внесення змін у рішення сесії сільської ради №27 від 30.11.2020 року Про внесення змін до рішення №13 першої сесії Ганнівської сільської ради  від 20.11.2020 р. «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Ганнівської сільської ради та її виконавчого комітету,інших виконавчих органів».
7.    87. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Корнюші Петру Вікторовичу (Почапська Є.Я)
8.    88. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Почапському Вадиму Ігоровичу (Почапська Є.Я)
9.    89. Про здійснення державної реєстрації речового права комунальної власності на земельні ділянки за межами населеного пункту (Почапська Є.Я)
10.    90. Про передачу в оренду земельних ділянок. (Почапська Є.Я)
11.    91. Про внесення змін до рішення сесії  Приютівської  сільської ради від 11.09.2018 року № 326  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва гр.  Шульзі Ганні Олександрівні». (Одарченко З.В.)
12.    92. Про внесення змін до рішення сесії  Ганнівської сільської ради від 23.12.2020 року № 43  «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної  ділянки у власність гр. Бирлівському Андрію Юрійовичу». (Одарченко З.В.)
13.    93. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Бондаренко Єлизаветі Миколаївні. (Одарченко З.В.)
14.    94. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.  Гушану Дмитру Георгійовичу. (Одарченко З.В.)
15.    95. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр.  Куриленку Юрію Олеговичу. (Одарченко З.В.)
16.     96. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
17.    97. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
18.    98. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
19.    99. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
20.    100. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
21.    101. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
22.    102. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
23.    103. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
24.    104. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Рассвет»
25.    105. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кірієнко Наталії Юріївні (Позняков В.С.)
26.    106. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства громадянці Соболь Ірині Михайлівні (Позняков В.С.)
27.    107. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Євчак Ганни Сергіївни (Позняков В.С.)
28.    108. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Степанову Віталію Сергійовичу (Позняков В.С.)
29.    109. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення  індивідуального садівництва гр. Ланецькому Віктору Івановичу (Позняков В.С.)
30.    110. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Рубан Зінаїді Михайлівні (Позняков В.С.)   
31.    111. Про утворення Комунальної установи «Центр   надання соціальних послуг»  та відділу соціального захисту.
32.    112. Про створення відділу з питань надання адміністративних послуг
33.    113. Про затвердження символіки с. Ганнівка Новоукраїнського району Кіровоградської області.
34.    114. Про ініціативу щодо передачі КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоукраїнського району у комунальну власність новоутворених територіальних громад Новоукраїнського району Кіровоградської області.
35.    Розгляд заяв.
36.     Різне.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь